Lymfodrenážní kalhoty – PCD Pants (16 komor)


Novinkou mezi zdravotními návleky systémů Lympha Press® jsou kalhoty PCD Pants Easy, tedy návleky pro obě dolní končetiny a podbřišek. Jedná se o  jednodušší variantu k profesionálním kalhotám Lympha Pants® 24 komor. Kalhoty jsou vhodné na osobní terapie.

Obsahují 16 navzájem se překrývajících komor, jejich preciznost a robustní provedení je však řadí k aplikátorům na špičkové úrovni.

Jsou speciálně navrženy tak, aby poskytly dolním končetinám nejúčinnější možnou lymfodrenáž. Lymfodrenáž probíhá bez jakéhokoli přerušení od nártů a plosek, přes celé dolní končetiny, třísla až po podbřišek (kalhoty Easy).

Jednotlivé komory v návleku  jsou vyrobeny z měkkého elastického materiálu, který zajistí, že se návlek dokonale přizpůsobí ošetřované partii při různých tvarech těla.
Návleky systému Lympha Press® jsou tvořeny tlakovými komorami, které se navzájem (šupinovitě) překrývají. Tím je docíleno, že lymfa je stimulována stále stejným tlakem bez poklesu v mezikomorovém prostoru (častý jev ostatních systémů). Návleky tak velmi věrně imitují manuální lymfodrenáž a dokonale vytvářejí tzv. „milking effect“.
Kalhoty lze snadno rozšířit použitím speciálně navržených rozšiřovacích klínů.

PCD Pants S - L

PCD Pants Easy S – L, L – XXL

PCD Pants Plus S – XXL

PCD Pants – přednosti

  • 16 vzájemně se překrývajících tlakových komor
  • zapínání robustními zipy
  • Kalhoty Easy – výběr ze 2 velikostí: S-L nebo L-XXL, anebo univerzální velikost S – XXL
  • možnost zvětšení kalhot pomocí rozšiřovacích klínů až do obvodu cca 155cm
  • lymfodrenážní návlek je tvořen pouze jedním kusem – snadná manipulace, dokonalá drenáž
  • použití s přístrojem Lympha Press® PCD 51

Rozměry:

Napište nám


    Formulář je chráněn službou reCAPTCHA. Soukromí - Podmínky