Regenerace pro sportovce


Přístroje pro regeneraci Lympha Press a Ballancer jsou technologicky nejvyspělejší zařízení svého druhu, provádějící na základě tlakové terapie účinné lymfodrenáže a regenerační masáže. Jsou určeny především pro profesionální použití ve zdravotnictví, ale také ve sportu pro účinnou a rychlou regeneraci svalů.  Jejich provozovatel v nich získá zejména spolehlivý přístroj, který už více než čtyřicet let považován za světovou špičku a to jak kvalitou provedené procedury, tak kvalitou zpracování (minimální poruchovost) a také zcela unikátními funkcemi.

Tato regenerační procedura:

  • podporuje uvolnění (relaxaci) svalů
  • podporuje rychlou regeneraci svalů (odplavení laktátu)
  • prevence proti svalovým zraněním
  • přispívá k přirozené detoxikaci organizmu
  • podporuje metabolizmus
  • výrazně zlepšuje funkci lymfatického systému
  • zmírňuje otoky

Součástí setu mohou být aplikátory („nohavice“), které mají až 24 na sobě nezávislých, vzduchových komor. Tento počet zaručuje, že se nohavice maximálně přizpůsobí postavě a masírovaným partiím. Komory jsou elastické a  v nohavicích jsou uspořádány „šupinovitě“, tedy každá komora částečně překrývá tu další a tím dochází k eliminaci tzv. hluchých míst, masážní vlna není nikde přerušována. Oproti jiným typům, tyto aplikátory umožňují i masáž nártů a plosek nohou, oblasti třísel a dolní části břicha, díky čemuž je lymfodrenáž dolních končetin komplexní a velmi účinná. Naprosto jedinečnou doplňkovou součástí výbavy je aplikátor pro horní část těla, tzv. „bunda“ vhodná pro lymfodrenáž horní části trupu, rukou a zad. Bunda má rovněž 24 nezávislých a vzájemně se překrývajících komor!

POZOR! Všech 24 komor je na sobě zcela nezávislých – přístroj má 24 vývodů a dokáže jich ovládat několik najednou – jednu komoru tlakuje, druhou v témže čase odsává. Za zmínku stojí také elastický materiál, ze kterého jsou komory vyrobeny a který zajistí, že se aplikátor dokonale přizpůsobí ošetřované partii.

Lymfodrenážní přístroje:

Napište nám


    Formulář je chráněn službou reCAPTCHA. Soukromí - Podmínky